Tonel: Benfica je sjajna, ali Dinamo ima šansu

Europa League 7. ožu 201912:16 > 12:17
Photo by EuroFootball/Getty Images)

Nekadašnji stoper Dinama pozitivno se izrazio o izgledima hrvatskog prvaka u večerašnjem okršaju protiv Benfice.

Ako ste navijač Dinama sigurno se sjećate sjajnog portugalskog stopera Tonela koji je početkom ovog desetljeća igrao za zagrebački klub. Bio je jedan od najboljih stranaca koji su ikada zaigrali u najtrofejnijem hrvatskom klubu, a samim time i miljenik navijača. Tonel je zadivljen izgledom današnje Benfice.

Malo sam i iznenađen koliko dobro igraju ove sezone. Bruno Lago je napravio odličan posao, momčad je u velikom naletu, sjajno su odigrali protiv Porta. Sumnjam da će trener nešto posebno mijenjati pred utakmicu s Dinamom, ova ekipa djeluje vrlo kvalitetno. Njihova najveća snaga su napadači Seferović i Felix, no meni se osobno jako sviđa vratar Vlachodimos koji je veliki autoritet u svlačionici. Od slabosti, rekao bi da je to obrambena linija gdje postoji prostor za prolaz“, kazao je Tonel.

Portugalac ima pozitivno razmišljanje i o Dinamu.

Nisam ih previše gledao ove sezone, ali sam pratio rezultate i oni su izvanredni. Ljudi koje poznajem kažu mi da je ovo najbolji Dinamo zadnjih 15 godina. Vjerujem kako Dinamo, barem u Zagrebu može doći do pozitivnog rezultata.