Leko očitao lekciju Mourinhu: 'Trebali smo dobiti 3:0'

Europa League 30. lis 20208:42 > 8:50
(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Jose Mourinho kipio je od bijesa nakon utakmice protiv hrvatskog trenera Ivana Leke.

Ivan Leko upisao je veliku pobjedu u Europskoj ligi. Njegov Royal Antwerp je odigrao fantastičnu utakmicu protiv Tottenhama i upisao drugu pobjedu u skupini, zasjevši na prvo mjesto ispred Spursa i LASK-a.

Pogodak odluke zabio je izraelski veznjak Lior Refaelov u 29. minuti, ali rezultat je mogao biti i veći.

“Oduševljen sam. Ovo je bila naša najbolja utakmica sezone. Trebali smo pobijediti 3:0. Jesam li bio nervozan dok smo promašivali velike prilike? Pa bio sam fokusiran na utakmicu, ali da, bio sam uzrujan jer morali smo zabiti iz tako velikih šansi”, kazao je Leko.

Da je Atwerp nadigrao Tottenham potvrdio je i Jose Mourinho, koji je na poluvremenu napravio čak četiri izmjene, ali ni to nije pomoglo londonskoj momčadi.

Leko je Antwerp preuzeo u svibnju ove godine, a trenutno vodi u belgijskom prvenstvu s 20 bodova, bodom više od Bruggea i Sportinga Charleroia, dok je u skupini Europske lige na maksimalnom učinku.