Arenasport: Ademi odbio ogromnu ponudu, igrao bi LP

(Photo by Dan Mullan/Getty Images)

Kapetan Modrih bio je prvo ime utakmice s estonskom Florom, a u javnost je izašla zanimljiva informacija

Dinamo je na kraju bez većih problema prošao Floru, iako su ih Estonci malo šokirali svojim pogotkom, ali Modri su se na kraju pribrali i mirno riješili posao. Heroj je bio kapetan Arijan Admei koji je zabio dva pogotka, a komentator Arenasporta Ivica Blažičko rekao je kako je Ademi prije dvoboja s estonskom momčadi odbio nevjerojatnu ponudu.

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Tijekom prijenosa Blažičko je rekao kako je kapetan Modrih odbio ponudu Ferencvaroša, kluba koji je sredio Dinamo u kvalifikacijama za Ligu prvaka, a danas su doznali da će u skupini igrati sa Juventusom, Barcelonom i kijevskim Dinamom.

No, istaknuto je kako je odbio ponudu mađarskog kluba te da je odlučio ostati vjeran Modrima s kojima ima ugovor do 2025. te bi na Maksimiru trebao završiti karijeru.