El Clasico šlag na tortu bogatog vikenda na SK!

Nogomet 6. tra 202111:41 > 11:42
AFP7

Bogat nogometni vikend je pred nama na kanalima Sport Kluba, a u prvom planu bit će El Clasico u Madridu između Reala i Barcelone. Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u.

Još je samo devet kola ostalo u Primeri, a tri momčadi su u tri boda. Atletico vodi sa 66 bodova, jednim više od Barcelone, te tri više od gradskog rivala Reala.

Real i Barcelona igrat će u subotu od 21 sat uz izravan prijenos na SK 1, a nema sumnje kako bi poraz bilo koju momčad gurnuo veliki korak nazad u borbi za naslov prvaka.

Sam dan kasnije na SK 1 možete gledati i vodeću momčad Primere, madridski Atletico, kojeg čeka teško gostovanje u Sevilli kod petoplasiranog Betisa.

Popodnevni termini na SK 1 u subotu i nedjelju rezervirani su za englesku Premier lige.

Subotu otvaraju Manchester City i Leeds United od 13.30 sati, nakon čega od 16 sati donosimo dvoboj Liverpoola i Aston Ville, dok od 18.30 sati možete pratiti dvoboj Crystal Palacea i Chelseaja.

Nedjeljnji program na SK 1 otvaraju Burnley i Newcastle od 13 sati, pa nas onda čeka dvoboj četvrtog i trećeg, West Hama i Leicestera od 15.05 sati, a onda od 17.30 prava poslastica gdje će Mourinhov s Tottenhamom ugostiti bivšu momčad Manchester United.

Bogat nogometni vikend – samo na kanalima Sport Kluba… Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u