Eintracht doveo zvučno pojačanje!

Bundesliga 21. lip 202218:08 > 18:08 0 komentara
Guliver images

Osvajač Europa lige donio je zvučno pojačanje. Bivši njemački reprezentativac Mario Gotze (30) službeno je novi nogometaš Eintrachta iz Frankfurta.

Bivši nogometaš PSV Eindhovena potpisao je ugovor do 2025. godine. U protekle dvije sezone odigrao je 77 utakmica, postigao 17 golova i upisao 18 asistencija. Osvojio je nizozemski Superkup 2021. i nacionalni KNVB kup 2022.

“Zaista sam sretan što sam potpisao za Eintracht Frankfurt. Ovaj klub je doživio izniman uspon i krenuo je na uzbudljiv i ambiciozan put, koji sada mogu pratiti. Razgovori sa sportskim direktorom Marcusom i trenerom Oliverom Glasnerom brzo su pokazali da imamo i slijedimo iste ciljeve i ideje. Ovaj klub ima sjajne temelje. Od stadiona preko navijača do grada, sve mi odgovara. Jako se veselim povratku u Bundesligu. Osim toga, imamo priliku igrati u Ligi prvaka”, rekao je Mario Gotze za službenu stranicu kluba.

Ofenzivni veznjak ranije je igrao za Borussiju Dortmund i Bayern München. S ova dva kluba pet puta je bio prvak Bundeslige, četiri puta osvojio nacionalni DFB kup i jednom UEFA Superkup.

Gotze je kao 18-godišnjak igrao za njemačku reprezentaciju. Bio je pravi heroj finala Svjetskog prvenstva 2014. u Brazilu. Potom je ušao u igru ​​na kraju regularnog dijela i postigao jedini gol u produžetku kojim su Nijemci svladali Messijevu Argentinu i stigli do četvrtog naslova svjetskog prvaka. Za reprezentaciju je odigrao ukupno 63 utakmice i postigao 17 golova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!