Drama u Rimu, poznati parovi polufinala EL!

Europa 15. tra 202122:57 > 22:59
AP Photo/Petr David Josek

Parovi polufinala Europske lige su Villarreal - Arsenal, te Manchester United - Roma.

Arsenal je nakon 1:1 na Emiratesu protiv Slavije, danas u Pragu bio uvjerljiv i slavio 4:0.

Pepe u 18., Lacazette u 21. i Saka u 24. minuti osigurali su Topnicima mirniji nastavak utakmice, da bi konačnih 4:0 postavio Lacazette u 77. minuti.

Arsenal je tako na četiri posljednja gostovanja zabio najmanje tri gola, što nisu napravili još od prosinca 1932.

Manchester United je i u drugoj utakmici bio bolji od Granade i to opet 2:0. Cavani u 6. te autogol Valleja u 90. osigurali su pobjedu Vragovima

Najveća drama bila je u Rimu, gdje je Roma obranila 2:1 iz prve utakmice. Danas je bilo 1:1. Gosti su poveli preko Brobbeya u 49. minuti, da bi u 56. sudac Taylor nakon intervencije VAR-a poništio gol Tadića za 2:0. Sigurno će se o toj situaciji još pričati. Romu je spasio Džeko golom u 72. minuti.