Divljanje navijača na utakmici LP, reagirala i policija

Champions League 8. ruj 20228:31 > 8:31 0 komentara
Reuters/Matthew Childs via Guliver

Dvoboj Tottenhama i Olympiquea iz Marseillea obilježilo je i ludilo gostujućih navijača, što će zasigurno rezultirati i istragom francuskog kluba od strane Uefe.

Navijači Olimpika napravili su kaos u Londonu kada su tijekom utakmice svoje momčadi i Tottenhama u prvom kolu Lige prvaka prvo gađali čaše piva, a kasnije što god su stigli na domaće navijače.

Prvo su reagirali redari, a potom i policija.

Neki od navijača čak su pokušali preskočiti ogradu i pobjeći policiji – na teren.

Francuskim i drugim medijima nije promaklo prisustvo Joeyja Burtona koji se prvo u jednom pubu susreo s navijačima Marseillea, a potom je s tribina došao bodriti bivši klub. Navijači Marseillea bili su oduševljeni, no pitanje je kako će reagirati navijači Bristol Roversa, čiji je Barton menadžer.

Na službenom Twitteru kluba objavili su video Bartona među gostujućim navijačima uz komentar:

“Š…. šefe?”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!