Dinamo se emotivnom porukom oprostio od Cice

Hrvatska 1. ožu 202111:48 > 12:03
Foto: Dan Mullan/Getty Images

Tužna vijest danas je šokirala mnoge - u 65. godini preminuo je Zlatko Kranjčar.

Cico je bio legenda Dinama, što igračka, što trenerska.

Plavi su na njegovim krilima osvojili naslov 1982., a kao trener odveo ih do dvostruke krune 1996. i 1998.

O odlasku legende Dinamo se oglasio na društvenim mrežama:

“Bolna srca i u velikoj tuzi javljamo da nas je naš dragi prijatelj, naš proslavljeni ‘plavi devet’ i sjajan trener, jedan od simbola našeg kluba, Zlatko Kranjčar, zauvijek napustio u noći s nedjelje na ponedjeljak. Šokantna vijest uz nevjericu i suze ovoga je jutra dočekala kompletan plavi navijački puk koji se teško miri s odlaskom omiljenoga člana naše plave obitelji, našega dragog i voljenog Cice. Dragi Cico, od srca Ti hvala na svemu, hvala na sjećanjima, na trofejima, hvala na stvaranju velike Dinamove povijesti, hvala na nogometnoj romantici i nadasve na prijateljstvu i dobrom duhu i toplini kakvu si širio među svim nama. Neka Ti je vječna slava i hvala.”