Dinamo ipak neće imati filijalu

Hrvatska 17. lip 202219:02 > 19:04 0 komentara
PIOTR KUCZA/FOTOPYK/NEWSPIX.PL --- Newspix.pl

Na Maksimiru su odlučili da ipak neće imati drugu momčad ili filijalu kroz koju bi se razvijali njihovi igrači.

Podsjećamo, cijela priča je krenula mogućom suradnjom s nekim od slovenskih klubova, no od toga nije bilo ništa. Spominjao se i zaprešićki Inter, no niti tamo nije bilo konkretne realizacije.

Dinamo je raspustio Dinamo 2 jer nije želio da se on natječe u trećem rangu natjecanja budući da u drugom više ne smije. No, bilo kako bilo klub će i dalje tražiti klubove kojima bi posudio neke od svojih igrača.

Tako se rezervna momčad koju vodi trener Damir Krznar, neće natjecati ni u jednom službenom natjecanju. Index piše kako će rezerve Dinama igrati prijateljske utakmice te sudjelovati na turnirima diljem svijeta kao što je bio Al Abtal Cup u Španjolskoj na kojem je Dinamo u finalu izgubio od Sportinga.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!