Dinamo do 90. gubio u Gorici pa uzeo tri boda!

Hrvatska 23. sij 202119:01 0 komentara

Dinamo je u sjajnoj utakmici u Gorici gubio do 90. minute pa na kraju slavio 4:3.

Gorica je povela već u 10. minuti kada se Dieye ubacio iza obrane i pogodio za 1:0.

Stvari na početak u 34. minuti vraća Ivanušec golom s 12 metara. Dinamo do preokreta dolazi u 40. minuti kada se Oršić oslobađa čuvara i iz okreta pogađa za 1:2.

U 42. minuti već je 2:2, a pred golom Dinama najbolje se snalazi Lovrić.

Gorica je do novog vodstva stigla u 61. minuti kada je s ruba šesnaesterca precizan Špikić.

Dinamo je izjednačenja stigao iz penala u 90. minuti kojeg je realizirao Petković. Penalu je prethodilo Musino rušenje napadača Plavih.

To nije bio kraj uzbuđenja jer je Theophile-Catherine u 95. minuti iz gužve zabio za slavlje gostiju.

Dinamo se tako izjednačio na vrhu s Osijekom, iako Plavi imaju utakmicu manje. Gorica ostaje treća s 30.