Budućnost i dalje maksimalna

Crna Gora 24. kol 201619:58 > 27. kol 2016 1:02
SK

Podgorička Budućnost i poslije četiri kola jedina ima maksimalan učinak u crnogorskom prvenstvu. "Đetići" su na stadionu "Obilića Poljana" na Cetinju slavili protiv Lovćena s 2:0 golovima Dalovice u 38. i 90. minuti.

Pored toga što jedini imaju sva četiri trijumfa, Podgoričani su i jedini klub koji još nije primio gol (postigli osam).

Aktualni prvak Mladost je zahvaljujući pogotku Burzanovića u 24. minuti pobijedio Dečić, dok je trijumf Zeti protiv Sutjeske donio Kordić u 82. minuti.

Posljednje plasirano Jedinstvo je u sudačkoj nadoknadi vremena poražena od Iskele. Domaći su vodili od 39. minute, ali su ubrzo ostali s igračem manje, jer su gosti iz Danilovgrada iskoristili i zabilježili drugu pobjedu.