Champions League 27. srp 202221:55 > 21:56 0 komentara
Sport Klub

Ivan Santini zabio je prvijenac za Zürich, no švicarski prvak u drugom pretkolu Lige prvaka ispao je od Qarabaga te će europsku avanturu nastaviti u trećem pretkolu Europa lige.

Qarabag je dobio prvu utakmicu 3:2, a danas je Zürich nakon 90 minuta do nadoknadio s 2:1, da bi azerbajdžanski prvak zabio u produžetku i prošao dalje.

Švicarci su poveli autogolom Medvedeva u 4. minuti, da bi Kady izjednačio u 56. minuti. Produžetke je domaćinu golom u 95. minuti prvijencem donio Santini. U dodatnih 30 minuta igre prolaz Qarabagu golom u 98. minuti donio je Owusu.

Santini je igrao od 78. minute.

Dinamo Kijev je također nakon produžetaka izbacio Fenerbahče. Nakon što je prva utakmica završila 0:0, Ukrajinci su danas slavili 2:1 u Turskoj.

Fener je u 53. ostao s igračem manje nakon drugog žutog Yukseka, da bi samo četiri minute kasnije Bujalskij zabio za vodstvo Dinama. Valencia je u 70. promašio penal za domaćine, no produžetak im je ipak donio Szalai golom u 89. minuti.

Pobjednika je odlučio Karavajev golom u 114. minuti.