UEFA upozorava: Ne kupujte karte na crnom tržištu!

Champions League 12. svi 202212:02 > 12:02 0 komentara
Guliver Image

Otkada je objavljena kontroverzna raspodjela ulaznica za finale Lige prvaka 28. svibnja u Parizu, pojačane su aktivnosti za potragom vrijednog papirića na alternativnom tržištu.

Kao što je to obično slučaj, preprodaja karata za velike sportske događaje bit će dio priče za finale Lige prvaka krajem svibnja u Parizu.

UEFA je nedavno objavila da će od 75 tisuća mogućih ulaznica, navijači finalista Real Madrida i Liverpoola dobiti samo po 20 tisuća, a ostatak će se podijeliti sponzorima. Oba kluba su revoltirana takvom odlukom, a mnogi navijači su već spremni platiti i daleko iznad stvarne cijene kako bi osigurali svoje mjesto na stadionu u glavnom gradu Francuske.

No, iz UEFA-e je poslano čvrsto upozorenje.

Navijači pripazite! Svatko tko prodaje karte putem Interneta, društvenih mreža ili trećih strana, a nema izravno odobrenje UEFA-e čini suprotno zakonu. Isto tako, osim što kupac može biti prevaren za velik iznos novca, sam posjed ulaznice ne garantira ulazak na stadion.

Već se sada ulaznice za finale mogu pronaći i do iznosa od tri tisuće eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!