U sjajnoj atmosferi na Maksimiru uživali i mnogi uglednici

Champions League 6. ruj 202221:30 0 komentara
Daniel/phcimages/CoverImages via Guliver

Dvoboj Dinama i Chelsea na otvaranju Lige prvaka odigran je u sjajnoj atmosferi pred više od 20.000 gledatelja na stadionu Maksimir.

Osmo Dinamovo izdanje u Ligi prvaka nije moglo početi bolje. Na stadionu Maksimir je pao bivši europski i engleski prvak i engleski velikan Chelsea.

Nažalost, kako je istočna tribina i dalje zatvorena nakon potresa, u prodaju je pušteno tek nešto više od 20.000 ulaznica koje su razgrabljene za nekoliko sati. Navijačima Chelsea bila je osigurana južna tribina, a u Zagreb ih je doputovalo 500-injak.

Atmosfera je cijeli susret bila sjajna, tribine se nisu gasile, a ritam je davala raspjevani BBB guravši Plave prema velikom podvigu i pobjedi 1:0 golom Mislava Oršića u 13. minuti.

Ogled Plavih i Bluesa iz maksimirske lože pratio je i predsjednik Europske nogometne federacije (Uefa) Aleksander Čeferin, koji je za otvanje Lige prvaka izabrao baš Zagreb.

Čeferin je bio u društvu Uefina direktora i legende Vatrenih i Dinama Zvonimira Bobana koji se nakon niza godina ponovo pojavio na maksimirskom stadionu.

Među brojnim uglednicima i poznatim imenima bili su i predsjednik Sabora Gordan Jandroković, predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić, gradonačelnik Tomislav Tomašević….

Utakmicu je pratio i novi vlasnik londonskog kluba američki milijarder Todd Boehly.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!