‘Nije mi jasno zašto je neuspjeh za PSG ako ne osvoji LP’

Champions League 18. ruj 202114:01 > 14:01 0 komentara
PhotoNews Panoramic

Parižane vide svi među favoritima za osvajanje Lige prvaka, no španjolski nogometaš Ander Herrera ne razumije zašto je to tako.

Francuska momčad nije se proslavila u prvom kolu Lige prvaka kada je odigrala mršavih 1:1 sa Club Bruggeom. Ander Herrera, član PSG-a, čudi se zašto svi očekuju da osvoje Ligu prvaka.

“Nije mi jasno zašto je za PSG neuspjeh kad ne osvoji Ligu prvaka. U dvije godine smo bili u finalu i polufinalu. Mislim da je to jako velik uspjeh, osobito za jedan tako mladi klub. Ne shvaćam kako nitko ne proziva Real, Chelsea, Barcelonu, City ili Juventus, nego je samo PSG-u imperativ osvajanje Lige prvaka. To je pretjerano”, rekao je Herrera za Marcu.

Pitali su ga tko je najbolji iz trojca Mbappe-Neymar-Messi.

“Uh, teško pitanje. Kylian je najbolji na svijetu na velikom prostoru, Neymar je najveći fantazista i igrač poteza, a Leo je najbolji u svemu ostalom. On bi bio najbolji lijevi bek, najbolji desni bek, sve bi mogao igrati osim biti na golu. Nevjerojatno je kako razumije igru”, rekao je Herrera.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!