Krznar: Nije ni drama ni panika, ali…

GNK Dinamo Zagreb

Trener Dinama Damir Krznar nije baš bio zadovoljan nakon pobjede Dinama nad islandskim Valurom.

Dinamo je imao 3:0 i penal u 82. minuti, no na kraju su se Islanđani vratili i zabili dva gola za konačan rezultat 3:2.

‘’Luda tekma. Mirnu kontroliranu utakmicu, rutiniranu i rutinsku pobjedu odveli smo u ludu utakmicu, ipak na kraju smo pobijedili. Ne gleda se inače pobjedama u zube, ali ovoj moramo. Imamo 3:0 i penal i rješenje prolaska zakomplicirali smo s par nesretnih reakcija i crnom rupom od 10 minuta. Predugo smo živjeli u promašenom penalu Ademija i protivnik je to znao iskoristiti. Svim raspoložim sredstvima moramo na island i boriti se za dobiveni prolaz’’, kazao je Krznar pa je nastavio:

‘’Pad koncentracije, crna rupa. Primili smo dva zaista smiješna gola, ali dva gola koja nas sad moraju uozbiljiti i ‘’napuniti avion ‘’za Island. Znači li to da će igrati Petković, Ivanušec i Oršić? Ne znam još, ali znači da će svi igrači koje imamo biti u kadru i konkurirat će za utakmicu. Ponavljam, nije drama ni panika, ali moramo tamo biti oprezni i koncentrirani’’, zaključio je.