Asistencija Rakitića, Chelsea razbio Juventus

Champions League 23. stu 202123:02 > 23:03 0 komentara
REUTERS/Hannah Mckay via Guliver Image

Ivan Rakitić asistirao je u pobjedi Seville protiv Wolfsburga 2:0 u petom kolu Lige prvaka.

Rakitić je sjajnom loptom pronašao Jordana u 13. minuti za 1:0, da bi konačnih 2:0 postavio Mir u 97. minuti.

Jedan gol vidjeli smo u drugoj utakmici te skupine gdje je Lille s 1:0 pobijedio Salzburg. Trenutak odluke dogodio se u 31. minuti kada je zabio David.

Grbić je branio cijelu utakmicu, dok je Sučić za goste igrao do 59.

Lille je vodeći s osam bodova, Salzburg ima sedam, Sevilla je na šest, dok je Wolsfburg na pet bodova.

Sevilla gostuje kod Salzburgu, dok će Wolfsburg ugostiti Lille.

U skupini H Chelsea je razbio Juventus 4:0 golovima Chalobaha, Jamesa, Hudson-Odoija i Wernera. Kovačić zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu.

Malmo i Zenit odigrali su 1:1. Rieks je zabio za domaćine, dok je goste poraza spasio Rakitskij iz penala u 92. minuti. Od 86. su gosti igrali s igračem manje nakon isključenja Čistjakova.

Čolak za domaćine je odigrao cijelu utakmicu, Lovren za goste samo prvih 45 minuta.

Chelsea i Juventus imaju po 12 bodova, Zenit četiri, a Malmo 1.

U posljednjem kolu Zenit će ugostiti Chelsea, a Juventus Malmo.