Četiri momčadi u šest bodova: Tko će biti prvak?

Nogomet 13. tra 202112:30 > 12:38
AP Photo/Manu Fernandez

U Primeri je ostalo za odigrati još osam kola, a igri za naslov su četiri momčadi koje su unutar šest bodova. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

U završnicu Atletico ulazi kao vodeći sa 67 bodova, ali i samo jednom pobjedom u posljednja četiri kola.

Real je s četiri uzastopne pobjede, među kojima je i ona nad Barcelonom, stigao na samo bod zaostatka za gradskim rivalom.

Barcelona je porazom u El Clasicu pala na treće mjesto sa 65 bodova, a u igri je još i Sevilla koji ima 61 bod.

Od međusobnih dvoboja vodeće četvorke sastaju se još Barcelona i Atletico na Nou Campu te Real Madrid i Sevilla na Alfredo Di Stefanu.

Na oko Real ima najlakši raspored, dok bi Sevilli trebalo uistinu čudo da dođe do naslova.

Raspored do kraja sezone:

Atletico: Eibar (D) Huesca (D), Athletic (V), Elche (V), Barcelona (V), Real Sociedad (D), Osasuna (D), Real Valladolid (V)

Real Madrid: Getafe (V) Cadiz (V), Betis (D), Osasuna (D), Sevilla (D), Granada (V), Athletic (V), Villarreal (D)

Barcelona: Getafe (D), Villarrel (V), Granada (D), Valencia (V), Atletico (D), Levante (V), Celta (D), Eibar (V)

Sevilla: Real Sociedad (V), Levante (V), Granada (D), Athletic (D), Real Madrid (V), Valencia (D), Villarreal (V), Alaves (D)