Cavani se također oglasio o Superligi

Nogomet 16. svi 202114:02 > 14:03
Edinson Cavani

Urugvajac je nedavno potpisao novi ugovor s Unitedom. Suradnja je produžena na godinu dana, a Cavani će dobiti poboljšane uvjete zbog dobrih partija ove sezone.

Nakon nedavne utakmice protiv Liverpoola, on je govorio o projektu Superlige koji je propao, a u kojem je trebao biti i Manchester United.

“Kada je krenula ta priča o Superligi, rekao sam sebi, ‘to nije moguće, ako se to dogodi, što sljedeće da očekujemo’?”, izjavio je Cavani za list “Dos De Punta”.

“Uopće ne dijelim ideje tog natjecanja. Ne slažem se s time. Ne možete uskratiti financijski skromnijim klubovima šansu igranja u Ligi prvaka. Ili da stopirate da prosječni klubovi sanjaju o natjecanju sa velikima i da imaju mjesto u eliti. Ne možete ni uskratiti navijačima tih klubova šansu za takvim iskustvom”, zaključio je Cavani.