Cavani iznenadio odabirom novog kluba

Nogomet 5. kol 202210:14 > 10:16 0 komentara
Sebastian Frej via Guliver Images

Bivši napadač Manchester Uniteda Edinson Cavani blizu je prelaska u argentinski klub Boca Juniors.

Legendarni klub iz Buenos Airesa i iskusni nogometaš postigli su dogovor i očekuje se da će transfer biti i služben najkasnije do subote.

Urugvajac je prošle sezone upisao samo 19 nastupa za Crvene vragove u svim natjecanjima i postigao dva gola uz asistenciju.

Stoga će se Cavani nakon 15 godina u Europi vratiti u Južnu Ameriku, gdje je jedino igrao za rodni Danubio iz Montevedia.

Provjerenog napadača tijekom ljeta povezivalo se sa španjolskim klubovima – Barcelonom, Real Madridom, Atléticom i Valencijom, no izbor je pao na Boca Juniors.

Urugvajac je u Palermo došao 2007. godine, a igrao je i u Napoliju, PSG-u te od 2020. u Manchester Unitedu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!