Cannavaro postao trener bivšeg člana Serie A

Nogomet 21. ruj 20228:32 > 8:33 0 komentara
imago Gribaudi via Guliver

Legendarni kapetan talijanske reprezentacije Fabio Cannavaro postigao je dogovor da sjedne na klupu bivšeg člana Serie A Beneventa.

Cannavaro će potpisati dvogodišnji ugovor.

Klub iz Serie B najavio je da će službena ceremonija biti organizirana u srijedu, kada će Cannavaro održati prvi trening s momčadi.

Benevento je trenutno 13. na tablici Serie B sa sedam bodova iz šest utakmica.

Ovo će 49-godišnjem Cannavaru nakon rada u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Kini i Saudijskoj Arabiji biti prvi trenerski posao u Italiji. Kao trener Guangzhoua postao je prvak Kine. Kasnije je kratko vrijeme bio izbornik Kine.

Bivši igrač Napolija, Parme, Intera, Juventusa i Real Madrida bio je kapetan talijanske reprezentacije kada je osvojila Svjetsko prvenstvo 2006. Iste godine dobio je “Zlatnu loptu” France Footballa kao najboljeg igrač na svijetu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!