Čačić: Bez obzira na Drmića, Petković je devetka

Hrvatska 13. lip 202220:20 > 20:20 0 komentara
Hikmet Saatci via Guliver Images

Nogometaši Dinama okupili su se na početku ljetnih priprema u ponedjeljak na Maksimiru.

Trener Ante Čačić najavio koji su ciljevi Plavih u novoj sezoni.

“Prvo i osnovno, želimo se plasirati u Ligu prvaka. A onda je, naravno, i onaj cilj da održimo dominaciju u Hrvatskoj, osvojimo naslov i vratimo Kup u Zagreb”, rekao je Čačić, prenose Sportske novosti.

Na prvoj je prozivci bilo 20-ak igrača.

“Želim imati 20 ili 21 igrača plus golmani, to je ideal. Vidjet ćemo idućih dana tko će se priključiti, tko otići, ali to nije moj posao, to rade ljudi u klubu, oni stvaraju križaljku.”

“Mi se želimo plasirati u Ligu prvaka i želja je kluba da svi stožerni igrači do tada ostanu u Dinamu.”

A kako Čačić vidi novo pojačanje Roberta Ljubičića?

“Radi se o jednom perspektivnom igraču u veznom redu, pojavio se danas, vjerujem da će nam biti pojačanje.”

Josip Drmić?

“Drmić je svojim igrama i golovima u HNL-u pokazao kakav je igrač, takav tip napadača nam je potreban, vjerujem da će i u Dinamu nastaviti onako kako je igrao u Rijeci.”

Gdje će onda Bruno Petković?

“Petkovića vidim kao devetku, nema smisla mijenjati neke stvari. Kod mene će igrati igrači, a ne imena, ne zanima me tko je što bio prije”, zaključio je Čačić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!