‘Znam što ljudi pričaju, ali on zaslužuje priliku’

Bundesliga 29. srp 202212:10 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse via Guliver Images

Niko Kovač će na klupi Wolfsburga u službenoj utakmici debitirati u subotu na gostovanju kod Jene u prvom kolu DFB Pokala.

U najavi te utakmice Kovač se dotaknuo i hrvatskog braniča Marina Pongračića za kojeg se mislilo da bi mogao ovog ljeta potražiti novi klub jer je ranije i javno vrijeđao klub.

Pongračić ugovor Vukovima ima do ljeta 2024., a Kovač mu je spreman dati novu šansu.

“Svatko dobiva priliku, A to se naravno odnosi i na Marina”, započeo je Kovač pa dodao:

“Znam sve što se dogodilo. Znam i što ljudi govore o njemu. Samo ja vjerujem da je on izuzetno dobra osoba, da ima veliko srce i da zaslužuje moju priliku.”

Kovač je pohvalio i potencijal hrvatskog braniča

“Ne znam hoće li iskoristiti priliku, ali znam što on može. A kada napravi sve što može, bit će od pomoći ovoj momčadi.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!