Bundesliga 21. stu 202119:32 > 19:51 0 komentara
Alex Grimm, Getty Images Sport

Jakićev Eintracht iznenadio je Freiburg (2:0) golovima Lindstroma i Kostića.

U 12. kolu Bundeslige nogometaši Freiburga poraženi su na domaćem terenu od Eintrachta s 0:2.

Eintracht je poveo u 34. minuti golom mladog reprezentativca Danske, Jespera Lindstroma.

Drugi gol pravo je remek-djelo srpskog reprezentativca Filipa Kostića koji je, u 43. minuti, zabio iz slobodnog udarca s tridesetak metara.

Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu za Eintracht.

Freiburg će, unatoč porazu, ostati na visokoj trećoj poziciji, a ovo im je tek drugi poraz sezone. Eintracht će, s druge strane, ovom pobjedom skočiti na 11. poziciju.

U drugom susretu dana Mainz i Koln su odigrali 1:1. Domaćin je poveo u 41. minuti golom Jonathana Burkhardta, a izjednačio je Salih Ozcan u 47. minuti.