Nizozemska senzacija stiže u Borussiju

Bundesliga 23. srp 202111:32 > 11:33 0 komentara
Guliver Images

Borussija iz Dortmunda u novoj sezoni Bundeslige koju ćemo pratiti u programu Sportkluba, ponudit će jedan od najubojitijih napadačkih dvojaca.

Erling Haaland je protekle sezone postigao 41 pogodak u isto toliko nastupa za Borussiju, mladi Norvežanin i u novoj će sezoni predvoditi napad kluba iz Dortmunda. Međutim, imat će itekakvu pomoć, naime Borussija je dogovorila transfer 22-godišnjeg talenta iz PSV-a, Donyella Malena.

Fantastični Nizozemac je u 116 utakmica za PSV upisao 55 pogodaka i 24 asistencije stoga ne čudi što ga je pod svoje krilo postavio kontroverzni, ali vrlo uspješni menadžer Mino Raiola. Naravno, talijanski agent vodi karijeru i Haalanda, očita uspješna suradnja s Borussijom osigurala je novi transfer.

Malen je inače u PSV stigao prije četiri godine iz omladinskog pogona londonskog Arsenala. Nizozemski gigant tada ga je platio 600 tisuća eura, a sada će višestruko zaraditi.

PSV je u srijedu porazio Galatasaray (5:1) u drugom pretkolu Lige prvaka, Malen nije bio u sastavu upravo zbog realizacije transfera u Dortmund.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!