‘Mnogi su pričali o meni, morao sam i ja nešto reći’

Bundesliga 27. sij 202218:07 > 18:07 0 komentara
REUTERS/Leon Kuegeler

Mladi norveški nogometaš Erling Haaland nije želio ponovno govoriti o situaciji u Borussiji, nakon negativnih komentara koje je nedavno iznio na račun čelnika kluba iz Dortmunda.

Nedavno je Haaland javno izrazio nezadovoljstvo odnosom čelnika kluba prema njemu, jer ga pritiskaju da što prije odluči gdje će nastaviti karijeru.

“Ne želim pričati previše o tome sada, ali bilo je krajnje vrijeme da nešto kažem. Mnogi drugi su govorili, pa sam se želio i ja oglasiti. Rekao sam što sam rekao, sada idemo dalje“, poručio je Norvežanin.

Kada je govorio o aspektima igre u kojima treba napredovati, Haaland je izjavio:

“U svemu trebam biti bolji. Mogu biti brži, jači… Ali ako biramo jednu stvar, želio bih da se manje ozljeđujem. Kada ste ozlijeđeni, onda ne možete igrati, napredovati. Najvažnije je da se izbegnu ozljede.”

Norvežanin je trenutno na oporavku, jer je ozlijedio mišić u utakmici protiv Hoffenheima.

“Dobro sam, treniram, vratit ću se brzo”, dodao je na kraju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!