Haaland u Bayernu? Kahn dao zanimljiv odgovor

Bundesliga 12. svi 202113:19 > 13:22 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Odlazak Erlinga Haalanda iz Borussije iz Dortmunda sigurno će biti glavna tema ljetnog prijelaznog roka.

Čudesni Norvežanin povezuje se sa brojnim klubovima, a njegov agent Mino Raiola, te otac Alf Inge Haaland, počeli su pregovore sa zainteresiranim klubovima.

Tako su već obavljeni sastanci sa čelnicima Barcelone i Real Madrida, nekoliko engleskih klubova, a često se Haaland povezuje i sa minhenskim Bayernom.

Međutim, budući prvi čovjek kluba Oliver Kahn tvrdi da je trenutno nemoguće da Haaland dođe u Bayern.

Kahn je u razgovoru za Bild istaknuo kako ‘paket’ oko Haalanda jednostavno košta previše novca.

Žao mi je, ali tko god priča o tome ne razumije situaciju. ‘Paket’ oko Haalanda, kako smo čuli, košta preko 100 milijuna eura i kao takav je nezamisliv za Bayern u ovom trenutku“, rekao je Oliver Kahn.

Getty Images

Legendarni golman koji će od prvog dana 2022. godine preuzeti mjesto izvršnog direktora kluba oprezan je sa transferima.

Kada sam prije godinu i pol ušao u Izvršni odbor kluba, financijska situacija je bila drugačija nego danas. U sljedećim godinama moramo biti pametni tokom prijelaznog roka. Morat ćemo brzo reagirati i pred nama su teški zadaci“, rekao je Kahn.

Haaland je i ove sezone fenomenalan u dresu Borussije iz Dortmunda, te je zabio 37 golova u 38 odigranih utakmica.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!