Bild: Wolfsburg ima spremnu zamjenu za Kovača

Bundesliga 28. ruj 202212:24 0 komentara
Guliver Images

Budućnost Nike Kovača na klupi Wolfsburga je pod velikim upitnikom nakon lošeg ulaska u sezonu gdje su Vukovi osvojili samo pet bodova u sedam utakmica.

Wolfsburg već traži potencijalnog nasljednika Kovaču, tvrdi Sport Bild.

Dapače, tvrde da će to biti Thomas Reis, koji je dobio nedavno otkaz u Bochumu nakon šest uzastopnih poraza na otvaranju sezone.

Reis je dobro poznato ime čelnicima Wolfsburga, jer je u klubu bio od 2016. do 2019. kao trener U19 momčadi.

Bild ističe kako Kovač za sada ostaje trener, no mora početi skupljati bodove. Prvi izazov bit će mu domaća utakmica protiv Stuttgarta u subotu od 15.30 sati u osmom kolu Bundeslige.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!