Bayern s desetoricom razbio Stuttgart, Haaland spasio BD

Bundesliga 20. ožu 202117:43 > 17:45

U subotu u standardnom terminu od 15:30 sati odigrana su četiri susreta 26. kola Bundeslige.

Prvak Njemačke Bayern je protiv Stuttgarta slavio s 4:0 u Munchenu. Interesantno, Bavarci su od 12. minute igrali s desetoricom jer je isključen Davies, ali su uspjeli do poluvremena postići četiri gola.

Tri ih je postigao Robert Lewandowski, koji sada ima 35 bundesligaških golova i na pet golova, osam kola prije kraja, je do rekroda slavnog Gerda Mullera, koji je u jednoj sezoni uspio dati 40 golova u Bundesligi.

Osim tri gola Poljaka, u strijelce se upisao i Gnabry.

Bayern je zadržao četiri boda prednosti nad drugoplasiranim Leipzigom.

Borussia iz Dortmunda je razočarala u Koelnu. Iako je povela ranim golom Haalanda, na kraju je tek u 90. minuti došla do boda. Duda iz penala u 35. Jarčevima donosi izjednačenje, a Jacobs vodstvo u 65. minuti.

Haaland u finišu zabija za barem bod. I on je u strašnoj formi, baš kao i Lewandowski.