Kramarić zabio i asistirao u ludoj utakmici Hoffenheima

Bundesliga 21. stu 202017:19 > 17:22
(Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

Andrej Kramarić postigao je pogodak i asistirao u remiju Hoffenheima sa Stuttgartom (3:3)

Najefikasniji dvoboj kola odigran je u Sinsheimu gdje je Hoffenheim podijelio bodove sa Stuttgartom (3:3). Andrej Kramarić bio je najbolj igrač svoje momčadi.

Postigao je pogodak iz jedanaesterca i lijepo asistirao Sessegnonu. Hoffenheim je vodio 1:0, gubio 2:1, pa vodio 3:2, ali su u sudačkoj nadoknadi izgubili dva boda jer Kempf zabio svoj drugi gol za konačnih 3:3.

U Muenchenu je lider Bayern ugostio Werder, ali je na kraju uz slabo izdanje aktuelni europski i njemački prvak stigao do boda (1:1).

Gosti iz Werdera poveli su u završnici prvog dijela golom Eggesteina, ali je u nastavku Coman uspio postići gol za izjednačenje. Bayern nije uspio u preostalih 30-ak minuta doći do pobjede. Ovaj meč obilježila je i ozljeda Lucasa Hernandeza još u prvom dijelu. Unatoč kiksu, Bayern s 19 bodova ostaje lider u Njemačkoj.

S lošim partijama nastavio je Schalke, koji je poražen u Gelsenkirchenu od Wolfsburga s 2:0. Weghorst i Schlager su još u prvih pola sata riješili pitanje pobjednika.

U Bielefeldu Arminia je izgubila s 2:1 od Bayer Leverkusena, dok je Borussia Moenchengladbach propustila priliku pobijediti Augsburg. Unatoč vodstvu od pete minute i igraču više od 67. minute, okončano je rezultatom 1:1.