Navijači Werdera poslali izdašnu količinu piva u Berlin

Bundesliga 2. srp 202016:44 > 16:49
Martin Rose/Getty Images

Na simpatičan način su se zahvalili navijači Werdera klubu iz njemačke prijestolnice

Werder Bremen danas igra prvu utakmicu za ostanak u najvišem rangu njemačkog nogometa protiv Heidenheima. Prošlo kolo su visili obzirom da je Union Berlin trebao izvući povoljan rezultat protiv Fortune iz Dusseldorfa, što je klub iz njemačke prijestolnice i učinio.

Prije same utakmice, navijači Werdera su obećali da će u slučaju da rezultat utakmice Union Berlin – Fortuna bude išao u korist njihovoj momčadi u korist da će počastiti rivale iz Berlina – pivom.

Plan je bio skupiti oko 2200 eura kako bi se rival počastio sa 100 gajbi piva. Union Berlin je slavio, a navijači Werdera počeli uplaćivati novac, pa je gore navedena cifra premašena dvostruko.

Tako u Berlin odlazi 100 gajbi piva, dok će ostatak novca biti predan jednoj organizaciji koja surađuje s Unionom.