Ništa od Wengera, dolazi drugo veliko ime

Bundesliga 7. stu 201918:41 > 18:46
Getty Images/Clive Brunskill

Nakon otkaza Niki Kovaču ne prestaju priče o novom imenu na klupi njemačkog diva

Ugledni Bild objavio je danas da Arsene Wenger neće biti novi trener minhenskog Bayerna.
Bild je potvrdio da je Wenger imao pregovore s čelnicima Bayerna, ali da su iz minhenskog kluba na kraju odlučili da francuski stručnjak neće biti novi trener tima s Allianz Arene.

Još uvijek nije poznato zbog čega Wenger nije prošao na pregovorima jer je jasno rekao da pristaje na sve uslove Bavaraca. No, umjesto toga minhenski klub odlučio je da porazgovara i s drugi kandidatima.

Navodno, sada je glavni kandidat za novog trenera Bayerna, Massimiliano Allegri, koji je čini se od prvog dana želja čelnika minhenskog kluba.

Nakon što su odustali od Wengera u Bayernu se sada okreću Allegriju, a već sutra bi trebali obaviti prve razgovore. Italijanski stručnjak je bez posla nekoliko mjeseci nakon što je na kraju prošle sezone dobio otkaz u Juventusu.

Naravno, informacija je jako puno, spominje se i Mourinho, ali pitanje je što će u Bayernu odlučiti jer je jasno kakav nogomet igra bavarska momčad.

Emilio Andreoli/Getty Images