Brekalo i Pongračić u četvrtfinalu kupa, Sosa zaustavljen

Bundesliga 3. velj 202123:43 > 23:43 0 komentara

Nogometaši Wolfsburga, Borussije (M) i RB Leipziga plasirali su se u četvrtfinale Njemačkog DFB kupa.

Borussia M’gladbach je slavila kod Stuttgarta s 2:1, iako su domaći poveli golom Kongoanca Wamagituke već u 2. minuti nakon solo-prodora od čak 70 metara. Francuz Thuram je izjednačio u drugoj minuti nadoknade prvog dijela, a njegov sunarodnjak Plea pogodio je za ukupnih 2:1 u 50. minuti.

Borna Sosa je igrao za domaćine do 84.minute.

Wolfsburg je do plasmana među osam došao domaćom pobjedom nad Schalkeom 1:0, a strijelac jedinoga gola bio je Wieghorst u 40. minuti.

Josip Brekalo je ušao za domaće u 46. minuti, dok je Marin Pongračić ostao na klupi.

RB Leipzig je s glatkih 4:0 nadigrao na svom stadionu drugoligaša Bochum, a u strijelce su se upisali Haidara (11), Sabitzer (45pen) i Poulsen (66, 75).