Bjelica potvrdio odlazak bitne karike iz Osijeka!?

Hrvatska 18. lip 202217:44 > 17:45 0 komentara
KRZYSZTOF CICHOMSKI / NEWSPIX.PL

Nenad Bjelica nakon pobjede Osijeka 1:0 protiv Slaven Belupa potvrdio je da bi klub napustiti jedna od ključnih figura posljednje dvije sezone.

Riječ je o Damjanu Boharu koji je u Osijek stigao u rujnu 2020., a ugovor ima do ljeta 2023.

“Idemo svi, 35 igrača. U ponedjeljak nam se pridružuju i Nikola Janjić i Ognjen Bakić. Isto tako ide i Adrian Leon Barišić koji je bio ozlijeđen. Kleinheisler će se priključiti naknadno, a Ivušić isto tek za vikend. Bit će oko 35 igrača, vidjet ćemo još što je s Boharom, on je blizu odlaska pa možda neće biti u autobusu s igračima koji putuju u ponedjeljak”, rekao je Bjelica pa nastavio:

“Ako se to dogodi, želim se ovim putem zahvaliti Damjanu na svemu onome što nam je dao u ove dvije godine. Bio je sudionik momčadi koja je ostvarila povijesni uspjeh i vrlo je važan igrač na tome putu. Zahvaljujemo mu se na tome i želimo mu sve najbolje u novom klubu.”

Bohar je u prošloj sezoni u 30 nastupa zabio četiri gola uz dvije asistencije.

Prema Transfermarktu vrijedi 1,5 milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!