Bjelica: Nisam presretan suđenjem, ali borit ćemo se

Hrvatska 13. ožu 202219:31 > 19:34 0 komentara
Sanjin Strukić PIXSELL via Guliver Images

Trener Osijeka Nenad Bjelica nakon neriješenog ishoda protiv Gorice u Gradskom vrtu (0:0) otkrio je svoje dojmove.

U utakmici 27. kola Prve HNL Osijek je propustio uzeti prvo mjesto na tablici, kao i Rijeka koja je izgubila od Dragovoljca 2:1.

Momčad Nenada Bjelice tek se bodovno izjednačila s prvoplasiranim Dinamom, koji ima utakmicu manje.

”Naše slabije prvo poluvrijeme. Bili smo prespori u duelima, srijeda i Kup utakmica s Rijekom je ostavila traga. Dali smo Gorici previše prostora. Drugo poluvrijeme je potpuno pripalo nama, nisu nam prešli centar. Zaslužili smo pobjedu, ali nije išlo”, rekao je trener Osijeka Nenad Bjelica pa je dodao:

”Nisam presretan suđenjem. Nisam presretan sudačkim kriterijem, sudačkom nadoknadom. Preslabi smo da na to utječemo, ali borit ćemo se s tim koliko možemo. Mojim dečkima čestitam, teško je bilo. Vidjeli ste Rijeku s Dragovoljcem. Bilo je teško u prvom poluvremenu dok nismo uhvatili pravi ritam, ali nažalost nismo došli do pobjede.”