Bivši igrač Hajduka i Rijeke opet u Italiji

Nogomet 21. srp 202216:54 > 17:05 0 komentara
xMikolajxBarbanellx via Guliver Image

Lorenco Šimić nakon dvije godine napustio je Zaglebie, a sreću će potražiti u Ascoliju.

Hajduk ga se odlučio riješiti prije nešto manje od šest godina te ga je prodao Sampdoriji. U Šimića, tada igrača U21 reprezentacije, polagale su se brojne nade, no nakraju se želje nisu ostvarile.

Nakon posudbi u Empoliju, SPAL-u, Rijeci i Stredi, Sampdoria ga je odlučila prodati, no nije dugo bio bez kluba pošto je poljska Zaglebija u njemu vidjela potencijal.

S novim klubom, 26-godišnji Lorenco je potpisao ugovor na dvije godine, a posljednji Hrvat koji je uživao boje Ascolija bio je današnji veznjak Osijeka, Petar Brlek.

Ascoli će novu sezonu otvoriti Kup utakmicom protiv Venecije, 7. kolovoza u 17.45 sati.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!