Bivši hajdukovac napustio klub nakon dva tjedna

Nogomet 5. ožu 202213:05 > 13:06 0 komentara
Anthony Bibard FEP Panoramic via Guliver

Nekadašnji napadač Hajduka Ivan Lendrić nije se dugo zadržao u Bugarskoj. U prvoligašu Carsko Selo odigrao je samo dvije utakmice i napustio klub nakon svega dva tjedna...

Lendrić je iz ciparskog drugoligaša Nea Salamina u Carsko Selo stigao 18. veljače, upisao dva nastupa s ukupno 33 minute provedene na travnjaku (Beroe 1:2, Lokomotiv Plovdiv 0:1) i – otišao.

Ekspresno je dogovoren raskid ugovora, pa je tridesetogodišnji Lendrić sada slobodan igrač. Carsko Selo je inače posljednjeplasirani klub bugarske lige.

Lendrić je nekoć slovio za velikog talenta Hajduka, ali nije uspio realizirati taj potencijal. Najbolje je sezone pružio u Bosni i Hercegovini gdje je dvaput bio najbolji strijelac lige (Zrinjski 2011. i Željezničar 2017.). U HNL-u je za Hajduk i Lokomotivu odigrao 25 utakmica uz šest golova, a u karijeri je još nosio dresove Waregema, Kapfenberga, Südtirola, Celja, Milsamija, Kerkyre, Lensa, Olimpije i Hermannstadta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!