Bilić riješio zadnju prepreku, javio se i vlasnik Watforda

Nogomet 27. ruj 202210:36 > 10:37 0 komentara
James Wilson/Sportimage via Guliver Image

Pouzdani novinar za transfere Fabrizio Romano javlja da je Slaven Bilić riješio i zadnju prepreku za preuzimanje Watforda.

Romano tvrdi da je Slaven Bilić dobio radnu dozvolu te da je time riješena i posljednja prepreka oko njegovog preuzimanja Watforda.

“U Biliću smo osigurali usluge iskusnog trenira koji ima nedavno iskustvo promocije u Premier ligu”, rekao je gazda kluba Gino Pozzo, koji je time odmah nagovijestio ambicije kluba.

Bilić je posljednji angažman imao u kineskom Beijing Guoanu, kojeg je vodio prošle sezone. U Engleskoj je vodio West Ham i WBA, s kojim je u sezoni 2019./2020 izborio promociju u Premier ligu. U karijeri je Bilić još vodio Hajduk, U-21 i seniorsku reprezentaciju Hrvatske, Lokomotiv Moskvu, Bešiktaš i Al-Ittihad.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!