Bild: Kramarić odlučio gdje će nastaviti karijeru

Bundesliga 14. sij 202214:00 > 14:01 0 komentara
Jvºrgen Fromme/picture-alliance/dpa/AP Images

Njemački Bild donosi vijest o Andreju Kramariću. Točnije o tome gdje će naš reprezentativac nastaviti karijeru.

Ostalo je Kramariću pet mjeseci do isteka ugovora s Hoffenheimom.

“Rekorder Hoffenheima odlučio je da ostaje u klubu čiji je najbolji strijelac u povijesti. Kramarić je tako okončao priče o odlasku, koje su bile intenzivne još od prošlog ljeta.

Njegovoj odluci da ostane sigurno je pridonijelo to što je na polovici prvenstva Hoffenheim na trećem mjestu Bundeslige, s velikim izgledima da iduće sezone igra Ligu prvaka. Kramarić je tome značajno pridonio s četiri gola i sedam asistencija te će i ubuduće biti važan oslonac kluba.”

Isti izvor dodaje: “Ostalo je još samo da se usuglase detalji, kao što su duljina ugovora i plaća, koja je Kramariću trenutno oko 5 milijuna eura godišnje, ali nema više nikakvih zapreka da Kramarić i iduće sezone poboljša golgeterski rekord Hoffenheima, koji je njegov s 99 golova, daleko ispred Sejaha Salihovića, strijelca 67 zgoditaka.”

U Hoffenheimu je Kramarić već šest godina. Došao je u siječnju 2016. na posudbu iz Leicestera te ga je njemački klub otkupio za 11 milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!