Nesuđeni trener Dinama produžio ugovor sa svojim klubom

BIH 20. sij 202214:35
Milos Vujinovic via Guliver

Talentirani hrvatski stručnjak Sergej Jakirović (45) produžio je ugovor sa Zrinjskim.

Jakirović radi odličan posao u klubu te sa Zrinjskim drži čelno mjesto u bosanskohercegovačkoj Premijer ligi s 12 bodova više od drugoplasiranog Tuzla Cityja.

Njegovi rezultati nisu ostali neprimijećeni te je bio prvi kandidat za klupu Dinama, no Modri su se na kraju odlučili za ostanak Kopića na klupi.

Podsjetimo, Jakirović je trenersku karijeru započeo na klupi Sesveta, a hrvatska sportska javnost upoznala ga je u Gorici. S Goricom je radio odličan posao, a na kraju mu je presudio težak poraz od Hajduka na Poljudu. Uslijedila je avantura u Mariboru, a prije 13 mjeseci zasjeo je na mjesto glavnog trenera Zrinjskog.