Nekadašnji dinamovac i službeno se razišao sa Zrinjskim

BIH 7. lip 202116:14 > 16:20
Getty Images

Argentinski branič Luis Ibanez napustio je Hrvatski športski klub Zrinjski, objavili su iz ovoga kluba i izrazili zahvalu što je branio njihove boje.

“HŠK Zrinjski želi sve najbolje u budućnosti Luisu Ibanezu , koji je u prethodne dvije sezone upisao dvadeset službenih nastupa u dresu našeg kluba”, objavili su na facebook stranici kluba.

Kako se doznaje, Ibanezu je istekao ugovor s mostarskim klubom. Pritom iz Zrinjskog nisu objavili kakvi su planovi ovoga nogometaša.

Tridesettrogodišnjak je odigrao mali broj utakmica za klub s Neretve ponajprije zbog ozljeda koje su ga pratile posljednje dvije sezone.Argentinski branič je potekao u Boca Juniors, a nastupao je za zagrebački Dinamo, Racing, Crvenu Zvezdu, Trabzonspor i druge momčadi.