Bivši Hajdukovac u Sarajevu otpisao bivšeg Hajdukovca

BIH 16. kol 20219:48 > 9:49 0 komentara
Guliver Images

Trener Sarajeva Goran Sablić odlučio jest kako više neće računati na usluge Tina Sušića.

Nekadašnji igrač Hajduka lani je već imao problema s disciplinom, nije se zalagao na treninzima i utakmicama pa je stoga i kažnjen od strane kluba.

Sušić je dobio novu priliku ove sezone, međutim nakon pet odigranih utakmica trener Sarajeva Goran Sablić donio je odluku.

Cijenim Tina, ali meni su potrebni igrači koji se bore na terenu, koji daju sve od sebe za momčad, to nije slučaj ovdje. Odluka je isključivo moja, a i konačna.

Sušić je prije samo pet godina bio jedan od najboljih igrača HNL-a u dresu Hajduka kojeg je na koncu splitski klub prodao Genku za dva milijuna eura. No, tamo se nije snašao, a u međuvremenu je lutao diljem europskih terena, bio je i u Nizozemskoj, Belgiji te Austriji.

Nakon otkaza u Sarajevu, 29-godišnjak ponovno traži novi klub.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!