Betis opet u taktu Iglesiasa do pobjede

Nogomet 18. ruj 202220:53 0 komentara
Joaquin Corchero via Guliver Images

Novu, petu pobjedu u sezoni, ostvarili su nogometaši Betisa koji su na domaćem terenu u Sevilli, u susretu 6. kola La Lige, svladali Gironu 2:1.

Opet je junak Betisa bio Borja Iglesias, sa šest golova drugi strijelac lige. Postigao je oba pogotka i to nakon što je Girona vodila od sedme minute golom Martineza.

Prvo je u 15. minuti Borja Iglesias izjednačio iz jedanaesterca, a za tri boda je pogodio u 71. minuti. Ovom pobjedom Betis je skočio na treće mjesto ljestvice.

Istim rezultatom je Real Sociedad kao domaćin svladao Espanyol. Strijelci su za klub iz San Sebastiana bili Norvežanin Sorloth u 17. i Brais Mendez u 29. minuti, a za goste iz Barcelone jedini je pogodak dao Exposito u 19. minuti.

S ova tri boda Real Sociedad je došao na osmo mjesto ljestvice.