Belupo doveo bivšeg igrača West Hama!

Hrvatska 11. lip 202215:18 > 15:19 1 komentar
NK Slaven Belupo

Slaven Belupo objavio je svoje novo pojačanje.

Doveli su engleskog internacionalca porijeklom iz Nigerije, Matthiasa Fanima. On je svoju karijeru počeo u West Hamu. Nastupao je i za Tranmere Rovers, Bishop’s St., Eastleigh, Margate FC, Dravu Ptuj, Mladost Doboj Kakanj i FK Sarajevo.

Fanimo u Koprivnicu stiže kao slobodni igrač, ljevak je i preferira igru na desnom krilu. Famino je bio član engleskih U-16, U-17 i U-18 reprezentacija.

“Upoznat sam sa kvalitetom Hrvatske lige, a prvi dojmovi kluba su sjajni. Čini se kao pravi obiteljski klub te sam obavio razgovore sa trenerom i sportskim direktorom koji su me u sve dobro uputili. Jako sam zadovoljan i veselim se biti ovdje. Osobni ciljevi za ovu sezonu samo su vratiti se igranju i vratiti se golovima čim je prije moguće, nadam se da ću uspijeti postići 15 golova, a sve iznad toga bilo bi sjajno”, rekao je na predstavljanju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare