Bayern potvrdio odlazak Lewe: Otišli su mnogi…

Bundesliga 16. srp 202218:16 > 18:54 0 komentara
Guliver Image

Ono što je već najavio pouzdani novinar za transfere Fabrizio Romano, sada je potvrdio i sam Bayern Munchen.

Robert Lewandowski je dogovorio suradnju s Barcelonom. Bayern je prihvatio ponudu od katalonskog kluba od 45 milijuna eura.

“Za obje strane je dobro što je sve konačno završeno. Robert je zaslužio naše poštovanje. Ovdje je osvojio sve i zahvalni smo mu na tome”, rekao je predsjednik kluba Herbert Hainer.

Izvršni direktor kluba Oliver Kahn je rekao:

“Dogovorili smo transfer Roberta Lewandowskog s Barcelonom. Uskoro će sve biti službeno. I prije su veliki igrači odlazili iz Bayerna i klub se nije raspao. Uvijek smo radili još veće uspjehe. Zahvala Robertu za sve što je učinio”.

Hasan Salihamidžić se također oglasio oko transfera.

“Robert Lewandowski je napravio velike stvari za Bayern. Dugo smo razgovarali s kolegama iz Barcelone kako bismo dogovorili sve detalje. Jutros se Lewa oprostio od svih, a po povratku iz SAD-a će doći da popijemo kavu. Želimo mu sve najbolje u novom klubu”.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!