Barca želi vratiti Messija

Francuska 25. srp 202211:16 > 11:17 0 komentara
AndreuxDalmaux

Trener Barcelone Xavi Hernandez zatražio je od klupskih čelnika povratak Lionela Messija.

Ipak, šanse da se to dogodi ove sezone vrlo su male. Messiju ugovor s PSG-om vrijedi do srpnja 2023. godine.

“Xavi je u odličnim odnosima s argentinskom zvijezdom i uvjeren je da Messijev povratak može puno pomoći katalonskom klubu, kako financijski tako i sportski”, navodi Sport pa nastavlja:

“Iako će sljedeće godine Messi proslaviti 36. rođendan, Xavi vjeruje da bi Messijev povratak ponovno pokrenuo klub te da Leo može ponuditi još puno toga na terenu i biti vođa nove Barcelonine momčadi.”

Uprava Barcelone već je krenula u misiju povratka Messija, ali problem stvara PSG koji nudi Messiju novi ugovor. Kako god, Messi će o novom klubu razmišljati tek nakon Svjetskog prvenstva…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!