Barca, Atletico i Sevilla u LP, Villarreal u Konferencijsku

Nogomet 23. svi 20220:06 > 0:07 0 komentara
REUTERS/Susana Vera

Villarreal je na gostovanju pobijedio Barcelonu sa 2:0, a golove su zabili Alfonso (41) i Moi Gomez (55).

Sezonu je gostujućom pobjedom zaključio i Atletico Madrid porazivši Real Sociedad sa 2:1. Rodrigo de Paul (50) i Angel Correa (69) su zabili za madridsku momčad, a poraz Sociedada je ublažio Jon Guridi (90+3).

Sevilla je kod kuće pobijedila Athletic Bilbao sa 1:0, a gol odluke zabio je Rafa Mir (68). Ivan Rakitić je za Sevillu igrao od 82. minute.

Prvak Real Madrid je još u petak odigrao 0:0 protiv Real Betisa i sada se može posvetiti pripremama za finale Lige prvaka protiv Liverpoola 28. svibnja.

Barcelona, Atletico Madrid i Sevilla idu u Ligu prvaka, Betis i Real Sociedad u Europsku ligu, a Villarreal u Konferencijsku ligu.

U drugu ligu sele Alaves, Levante i Granada.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!