Bale zbog obitelji želi ostati u Madridu i nakon ljeta

Nogomet 18. tra 202216:43 0 komentara
AP Photo/Alvaro Barrientos

Unatoč lošem statusu kod Carla Ancelottija, Gareth Bale želi ostati u Španjolskoj sljedeće sezone.

Velšaninu ugovor s Real Madridom istječe ovog ljeta i malo je vjerojatno da će ostati u klubu.

Španjolski mediji međutim, tvrde da je Baleov prioritet biti u vrhunskoj formi na ljeto kada velška reprezentacija ide na Svjetsko prvenstvo 2022. u Katar – ako uspiju pobijediti u doigravanju i kvalificirati se, naravno.

Bale želi ostati u La Ligi jer je njegova obitelj već godinama u Španjolskoj i voli način života koji zemlja nudi. Smatra se da je otvoren za razmatranje svake ponude.

Bale se pridružio Madridu u ljeto 2013. i postao jedan od najodlikovanijih igrača u povijesti kluba. Dao je 106 golova i upisao 67 asistencija u 258 utakmica na Santiago Bernabeuu i osvojio sve što se može osvojiti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!