Bale nakon Reala odlazi u 2. ligu?!

Nogomet 30. ožu 202212:15 0 komentara
AP Photo/Alvaro Barrientos

Velška zvijezda Gareth Bale, prema pisanju lokalnih medija u Walesu, spreman je potpisati kratkoročni ugovor s klubom iz rodnog grada.

Nakon što se završi sezona, Bale će kao slobodan igrač napustiti Real Madrid, a posljednjih mjeseci skoro da nije ni igrao jer mu se “ne igra”. Bale radije igra golf, a ipak znatno veću strast ima dok nastupa za reprezentaciju Walesa iako mu u Madridu daju desetke milijuna eura po sezoni.

Iako je bilo govora da bi na kraju sezone mogao završiti klupsku karijeru, on će zadržati status profesionalnog nogometaša, ali bi prema pisanju portala Wales Online mogao zaigrati za Cardiff City, koji igra u Championshipu.

Bale je rođen u Cardiffu, ali ga je napustio 2006. i nastavio svoj nogometni razvoj u Southamptonu u Engleskoj. Nakon toga je prešao u Tottenham, a onda i u Real Madrid.

Bale ima ponude klubova iz Serie A i Premier lige, no tvrdi se da će mu ipak osobno zadovoljstvo biti najvažnija stvar pri odabiru novog izazova. Tako bi Bale vrlo lako mogao potpisati za klub iz svog rodnog grada.

Gareth je u baražu za odlazak na Svjetsko prvenstvo postigao dva spektakularna gola u dvoboju protiv Austrije i odveo je svoju reprezentaciju u finale baraža gdje ih čeka bolji iz dvoboja Škotske i Ukrajine, tako da je i dalje moguće da ga gledamo na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!