Kronen Zeitung: Sučića napali navijači

Austrija 17. svi 202211:18 > 11:19 0 komentara
Angelika Warmuth/picture-alliance/dpa/AP Images

Za vikend je Salzburg slavio protiv bečkog Rapida golom Luke Sučića, a austrijski mediji ističu kako je Sučić ostao na doping testu nakon utakmice. Momčad se vratila busom bez njega i člana stožera, a na putu za Beč Hrvat je napadnut.

“S obzirom na to da to traje neko vrijeme, momčad je krenula autobusom natrag u Salzburg. Sučić je otišao privatnim automobilom s članom stožera. Izvan Beča njih dvojica zaustavila su se na benzinskoj postaji. Ondje je Sučić napadnut”, stoji u tekstu Kronen Zeitunga.

“Četiri navijača Rapida nisu se mogla nositi s porazom. Napali su Sučića, a odmah se umiješao i njegov suputnik. Navodno nisu ozlijeđeni u fizičkom napadu”, dodaje austrijski medij. Prema njihovim informacijama, intervenirala je i policija. “Čini se da je napad bio relativno blag. Ipak, mladi Hrvat sigurno je doživio šok. Podnesena je prijava. Nije poznato kakve posljedice prijete počiniteljima”, piše Kronen, ističući kako će Sučić biti sposoban igrati u idućem kolu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!